نسخه فارسی
English Version

Life is a journey,
Worth wander well...

رزرو هتل

تشریفات سفر

پرواز

بیمه سفر
Wsafar, ارائه دهنده خدمات گردشگری در بستر فناوری اطلاعات

رزرو هتل خارجی، وب سرویس

رزرو هتل های خارجی رزرو هتل های خارجی رزرو هتل های خارجی

WSAFAR در یک نگاه

شرکت گیتی سامانه نوین شرق، با نام تجاری Wsafar، امروزه به صورت پویا در عرصه گردشگری IT و رزرواسیون هتل های خارجی فعالیت دارد. سامانه Wsafar با تأکید بر امر تسریع و تسهیل فرآیند رزرواسیون هتل های زنجیره ای جهانی به صورت B2B اقدام به ارائه خدمات به همکاران و آژانس های مسافرتی کرده است. Wsafar توانسته است با به کارگیری دانش IT خدماتی نظیر وب سرویس هتل (API) و پنل ساین رزرو هتل خارجی، که امکان دسترسی به تأمین کنندگان جهانی هتل را فراهم می کند در اختیار آژانس های مسافرتی قرار دهد و فرایند رزرو هتل را سرعت بخشد.
Wsafar, Web Services for foreign hotels

از کجا شروع شد؟

شرکت گیتی سامانه نوین شرق با هدف تسهیل فرآیند رزرو هتل های خارجی با استفاده از روش های نوین در بستر فناوری اطلاعات (IT) با شماره ثبت 62915 از سال 1394 شروع به فعالیت کرده است. Wsafar از جمله شرکت هایی است که در عرصه گردشگری به صورت B2B به ارائه خدمات می پردازد.
امروزه پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه IT موجب گردیده سطح توقع و انتظارات گردشگران از چگونگی و سرعت ارائه خدمات توسط آژانس های مسافرتی بالا رود. با نظر به این موضوع، سامانه Wsafar با بهره گیری از دانش IT و به کاربستن روش های جدید و خلاقانه در بخش فناوری اطلاعات درصدد پاسخگویی به این نیاز برآمده است.
سامانه Wsafar برای ارائه خدمات آنلاین با تأکید بر به کارگیری دانش IT در بخش رزرو هتل های خارجی و ارائه خدمات آنلاین گردشگری ، طراحی گردیده تا کاربران (آژانس های مسافرتی) بتوانند لذت سرویس دهی آنلاین و باکیفیت را تجربه کنند، همچنین امکان پرداخت هزینه ی رزرواسیون هتل های خارجی به صورتی آنی و ریالی در سامانه wsafar فراهم شده است.

چرا Wsafar ؟

مناسب ترین قیمت
از مهم ترین اهداف شرکت گیتی سامانه نوین، ارائه خدمات مختلف با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان می باشد، در پی همکاری و مشارکت سامانه Wsafar با هتل های زنجیره ای جهانی و نیز برخورداری از پشتیبانی و حمایت این هتل ها امکان ارائه مناسب ترین قیمت هتل ها میسر می باشد.
ارائه خدمات نوین IT در رزرو هتل
Wsafar با به کارگیری روش های جدید IT ، در فرآیند رزرو هتل ، امکان دسترسی به هتل های خارجی را در سرتاسر دنیا سرعت بخشیده است و فرآیند رزرواسیون را برای آژانس های مسافرتی آسان نموده است.
بانک اطلاعاتی جامع
سامانه wsafar با استفاده از روش های جدید متکی بر فناوری اطلاعات ، امکان دسترسی و دستیابی راحت به اطلاعات مربوط به هتل ها، امکانات هتل، قوانین و مقررات و تمام اطلاعات ضروری مورد نیاز برای آژانس های مسافرتی، شرکت های ارائه دهنده خدمات و... را فراهم آورده است.
پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین (ریالی)
از طریق سایت wsafar می توانید به راحتی بعد از انتخاب هتل موردنظر خود، هزینه رزرو هتل را به صورت آنلاین و ریالی پرداخت نمایید. بدین ترتیب با هیچ محدودیتی در فرآیند خرید و رزرو مواجه نخواهید شد.
مشهد (دفتر مرکزی)
مشهد، بلوار جانباز، بین جانباز ۲ و ۴، برج قطری، طبقه ۳
(۱۰خط) ۳۷۶۶۵۳۵۷ (۰۵۱)
info@wsafar.com
تهران
تهـران، الهیه، خیابان فرشته، پلاک ۸۷، طبقه ۳، واحد۵
۷۲۸۱۲ (۰۲۱)
info@wsafar.com