نسخه فارسی
English Version

از کجا شروع شد؟

شرکت گیتی سامانه نوین شرق با هدف تسهیل فرآیند رزرو هتل های خارجی با استفاده از روش های نوین در بستر فناوری اطلاعات (IT) با شماره ثبت 62915 از سال 1394 شروع به فعالیت کرده است. Wsafar از جمله شرکت هایی است که در عرصه گردشگری به صورت B2B به ارائه خدمات می پردازد.
امروزه پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه IT موجب گردیده سطح توقع و انتظارات گردشگران از چگونگی و سرعت ارائه خدمات توسط آژانس های مسافرتی بالا رود. با نظر به این موضوع، سامانه Wsafar با بهره گیری از دانش IT و به کاربستن روش های جدید و خلاقانه در بخش فناوری اطلاعات درصدد پاسخگویی به این نیاز برآمده است.
سامانه Wsafar برای ارائه خدمات آنلاین با تأکید بر به کارگیری دانش IT در بخش رزرو هتل های خارجی و ارائه خدمات آنلاین گردشگری ، طراحی گردیده تا کاربران (آژانس های مسافرتی) بتوانند لذت سرویس دهی آنلاین و باکیفیت را تجربه کنند، همچنین امکان پرداخت هزینه ی رزرواسیون هتل های خارجی به صورتی آنی و ریالی در سامانه wsafar فراهم شده است.
wsafar_travel

ارزش‌ها

استفاده از دانش نوین
تسریع فرآیند کسب و کار آژانس‌ها
ارائه خدمات به صورت برخط
پشتیبانی فعال

هدف

تحول در ساز و کار رزرواسیون هتل‌های خارجی، با استفاده از بستر فناوری اطلاعات.

استراتژی

تسهیل روند رزرواسیون هتل‌ها
رشد از طریق نو آوری در خدمات
فرهنگ سازی تخصصی
wsafar_travel

چرا Wsafar ؟

مناسب ترین قیمت
از مهم ترین اهداف شرکت گیتی سامانه نوین، ارائه خدمات مختلف با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان می باشد، در پی همکاری و مشارکت سامانه Wsafar با هتل های زنجیره ای جهانی و نیز برخورداری از پشتیبانی و حمایت این هتل ها امکان ارائه مناسب ترین قیمت هتل ها میسر می باشد.
ارائه خدمات نوین IT در رزرو هتل
Wsafar با به کارگیری روش های جدید IT ، در فرآیند رزرو هتل ، امکان دسترسی به هتل های خارجی را در سرتاسر دنیا سرعت بخشیده است و فرآیند رزرواسیون را برای آژانس های مسافرتی آسان نموده است.
بانک اطلاعاتی جامع
سامانه wsafar با استفاده از روش های جدید متکی بر فناوری اطلاعات ، امکان دسترسی و دستیابی راحت به اطلاعات مربوط به هتل ها، امکانات هتل، قوانین و مقررات و تمام اطلاعات ضروری مورد نیاز برای آژانس های مسافرتی، شرکت های ارائه دهنده خدمات و... را فراهم آورده است.
پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین (ریالی)
از طریق سایت wsafar می توانید به راحتی بعد از انتخاب هتل موردنظر خود، هزینه رزرو هتل را به صورت آنلاین و ریالی پرداخت نمایید. بدین ترتیب با هیچ محدودیتی در فرآیند خرید و رزرو مواجه نخواهید شد.

اعتماد شما اولویت ماست

با گسترش ارائه خدمات آنلاین، بسیاری از کاربران به دنبال مجموعه هایی هستند که بتوانند به راحتی از خدمات پشتیبانی مؤسسات مذکور برخوردار شده و با خیال راحت تری نسبت به خرید و رزرو هتل اقدام نمایند. سامانه Wsafar با برخورداری از دانش IT به ارائه راهکارهای تخصصی و فنی، در فرآیند رزرواسیون هتل های خارجی می پردازد و این سامانه نیز از طریق همکاری خود با شرکت های اصلی تأمین کننده هتل در سطح جهانی، توانسته است به صورت فعال و مؤثری خدمات قابل توجهی، چه از جهت کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی های مداوم و چه از جهت ارائه قیمت های رقابتی، به مشتریان خود عرضه کند و زمینه مناسبی را برای توسعه گردشگری در بستر IT فراهم آورد. سامانه Wsafar مفتخر به دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از سوی وزرات صنعت و معدن می باشد و همچنین فعالیت سامانه Wsafar از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تأیید است.
wsafar_travel
دفتر مرکزی
مشهد -بلوار جانباز - بین جانباز 2 و 4 - برج قطری- طبقه سوم
آدرس پستی: مشهد -میدان آزادی -صندوق پستی1691 91775
(10خط) 37600200 (051)
info@wsafar.com
دفتر مدیریت
مشهد - بلوار سجاد - برج کاسپین
آدرس پستی: مشهد -میدان آزادی -صندوق پستی1691 91775
(10خط) 37600200 (051)
info@wsafar.com
پشتیبانی 24 ساعته
9018730465 (98+)